Wykrywacz metali Garrett ProPointer AT

Wykrywacz Pro-Pointer AT to niesamowicie zaawansowane urządzenie, które jest w stanie pracować niezależnie od terenu. Dodatkowo wykrywacz jest wodoodporny i możliwe jest zanurzenie go na głębokość do 3 metrów. Dzięki jaskrawemu kolorowi urządzenia jest ono doskonale widoczne pod wodą.

Dla osób nie mających doświadczenia z wykrywaczami metalu urządzenie zostało wyposażone w tryb szybkiego strojenia. Wystarczy naciśnięcie jednego przycisku, a sprzęt sam dopasuje swoje parametry do środowiska w którym przyszło mu pracować.

Możliwe jest również samodzielne ustawienie wszystkich parametrów i na przykład poszukiwanie jedynie bardzo drobnych przedmiotów. Na wykrywaczu znajduje się skala pozwalająca na określenie głębokości na jakiej znajduje się wykryty przedmiot.

 Garrett Pro Pointer

 

Urządzenie wyposażone jest w opatentowany system dźwiękowy, który informuje o wykryciu metali. System ten informuje również o przejściu urządzenia w stan czuwania. Wykrywacz przechodzi w stan czuwania po 5 minutach a po kolejnych 5 jest automatycznie wyłączany w celu oszczędzania baterii. Sprzęt zasilany jest jedną baterią o napięciu 9 V.

 

Wykrywacz Propointer AT

 

Zestaw zawiera:

  • Garrett Pro Pointer AT
  • Bateria zasilająca
  • Kabura
  • Instrukcja obsługi w języku Polskim


Wykrywacze Garrett Pro-Pointer AT objęte są 24 miesięczną gwarancją.